Wyniki IX Powiatowego Konkursu Jńęzyka Angielskiego dla Gimnazjum

Obrazy newsów: konkurs_ang_2016.jpg

1 kwietnia, w naszej szkole przeprowadzony został IX Powiatowy Konkurs Jńęzyka Angielskiego dla Gimnazjum. W tegorocznej edycji konkursu wzińęło udział 77 uczniów ze szkół nie tylko powiatu raciborskiego, ale również wodzisławskiego. Wyniki w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: konkurs_ang_2016.jpg 1 kwietnia, w naszej szkole przeprowadzony został IX Powiatowy Konkurs Jńęzyka Angielskiego dla Gimnazjum. W tegorocznej edycji konkursu wzińęło udział 77 uczniów ze szkół nie tylko powiatu raciborskiego, ale również wodzisławskiego. 

Wyniki:

I m (57 punktów na 60) Ewa Adamaszek z ZSO w Syryni.

II m (55 punktów): Maria Brachmańska z Gimnazjum w Turzy śląskiej oraz Agata Procek z ZS-G w Nńędzy.

III m (54 punkty) Adam Dobrzański i Anna Wieczorek z Gimnazjum Nr 1 w Raciborzu oraz Robert Koziarski z Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Obrazy newsów: konkurs_ang_2016_1.jpg

Obrazy newsów: konkurs_ang_2016_2.jpg

Obrazy newsów: konkurs_ang_2016_3.jpg

Obrazy newsów: konkurs_ang_2016_4.jpg

Wińęcej zdjńęæ w raciborskich mediach.

Archiwa
%d bloggers like this: