Gimnazjalistki odebrały stypendia

Obrazy newsów: stypendystki_2016.jpg

W dniu 14.09.2016 r. w Raciborskim Centrum Kultury miało miejsce wrńęczenie stypendium dla najzdolniejszej młodzieży szkół podległych miastu. Uczniowie odebrali nagrody za wysokie wyniki w nauce w drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016. Jest nam bardzo miło, że wśród 130 uczniów dwanaście osób zaczńęło naukńę w naszym Gimnazjum Dwujńęzycznym. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.  

Obrazy newsów: stypendystki_2016.jpg

W dniu 14.09.2016 r. w Raciborskim Centrum Kultury miało miejsce wrńęczenie stypendium dla najzdolniejszej młodzieży szkół podległych miastu. Uczniowie odebrali nagrody za wysokie wyniki w nauce w drugim semestrze roku szkolnego 2015/2016. Jest nam bardzo miło, że wśród 130 uczniów dwanaście osób zaczńęło naukńę w naszym Gimnazjum Dwujńęzycznym.  

Są to: Wiktoria Jacków, Martyna Czerniak, Aleksandra Kaptur, Zuzanna Niżborska, Zuzanna Holauer, Wiktoria Grab, Emilia Stefaniszyn, Alicja Fluder, Julia ¯yła, Wiktoria Zub, Aleksandra Kwaśniewicz i Hanna Gronowicz.

Obrazy newsów: stypendystki_2016_1.jpg

Gratulujemy i cieszymy sińę z Waszych sukcesów!

Zdjńęcia z uroczystości można obejrzeæ tutaj.

Archiwa
%d bloggers like this: