FOTO_KONFRONTACJE w galerii Gawra

Obrazy newsów: fotokonfrontacje.jpg

Raciborska Galeria GAWRA  z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Kasprowicza 12 do końca września br. prezentuje podyplomową wystawńę fotografii absolwentów Liceum Plastycznego. W czwartkowe popołudnie 15 września odbyło sińę spotkanie autorskie z udziałem licznego grona gości, podczas którego przedstawicielki autorów prac podzieliły sińę swoimi doświadczeniami, prezentując projekty dyplomowe. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.
Fotorelacja na szkolnym Facebooku.

Obrazy newsów: fotokonfrontacje.jpg Raciborska Galeria GAWRA  z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Kasprowicza 12 do końca września br. prezentuje podyplomową wystawńę fotografii absolwentów Liceum Plastycznego. W czwartkowe popołudnie 15 wrześniaodbyło sińę spotkanie autorskie z udziałem licznego grona gości, podczas którego przedstawicielki autorów prac podzieliły sińę swoimi doświadczeniami, prezentując projekty dyplomowe.
Fotorelacja na szkolnym Facebooku.

Jolanta Lamla, aktualnie studentka pierwszego roku Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku historia sztuki, przedstawiła swoją koncepcje pracy zatytułowanej: “Człowiek-Natura-Dzieło”, nawiązując do najwińększej wystawy fotografii  światowej “The Family of Man”. Klaudia Kordek, studentka raciborskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku: edukacja artystyczna odsłoniła kulisy powstania swojej pracy dyplomowej w formie multimedialnej, inspirowanej muzyką filmową oraz zjawiskami atmosferycznymi. Aleksandra Rybińska omówiła projekt związany z problemem niedostrzegalnego pińękna, estetycznej formy, czy zjawiska projekcji, ujńętych w szklanych kadrach fotografii artystycznej. Zwieńczeniem prezentacji było nawiązanie do tematu ekspozycji dyplomowej Wojtka Chrubasika, obrazującej historińę życia współczesnej jednostki – człowieka w przestrzeni społecznej, borykającego sińę z codziennymi wyzwaniami. Zapraszamy do zwiedzania wystawy. Autorką fotorelacji jest Monika Staniszewska, absolwentka raciborskiego Liceum Plastycznego, aktualnie studentka II roku filologii angielskiej i włoskiej.

Promotor – Gabriela Habrom-Rokosz

Archiwa
%d bloggers like this: