Jubileusz 70-lecia I LO

Obrazy newsów: 70_lecie.jpg W sobotńę 10 października nasze I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza obchodziło jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Mury naszej szkoły odwiedziło wielu absolwentów, przyjaciół i gości. Nie brakowało łez wzruszeń i radosnych okrzyków na widok kolegów i koleżanek ze szkolnych lat.
Artykuły, relacje, wspomnienia i filmy dotyczące uroczystości w rozwinińęciu newsa.
Fotorelacja do obejrzenia w Galerii.
Obrazy newsów: 70_lecie.jpg W sobotńę 10 października nasze I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza obchodziło jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Mury naszej szkoły odwiedziło wielu absolwentów, przyjaciół i gości. Nie brakowało łez wzruszeń i radosnych okrzyków na widok kolegów i koleżanek ze szkolnych lat.
Fotorelacja do obejrzenia w Galerii

Relacje z uroczystości w raciborskich mediach:

I LO im. Jana Kasprowicza świńętuje 70-lecie

Poloneza czas zacząæ. Bal absolwentów I LO w Arenie Rafako

I LO w Raciborzu obchodzi jubileusz 70-lecia

70 lat minńęło… wzruszający jubileusz w I LO

Absolwenci I LO bawili sińę na balu

Siedemdziesiąt lat “Kasprowicza”. Zobacz archiwalne zdjńęcia!

Film 70 lat I LO w Raciborzu

70-lecie I LO w Raciborzu: Historyczne zdjńęcie. Kasprowicz kiedyś i dziś

Wszystkie dzieci pani Ady

Absolwenci wspominają szkołńę

Dyrektorzy i nauczyciele I LO

Irena ścibor-Rylska we wspomnieniach córki

Paweł Newerla wspomina

70-LECIE I LO W RACIBORZU. BAL W ARENIE RAFAKO (VIDEO)

OBCHODY 70-LECIA I LO W RACIBORZU
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: