Mateusz i Michał najlepszą dwójką siatkarską

Obrazy newsów: siat_dwojki_09_2015.jpg

12 października CKZiU nr 1 w Raciborzu zorganizowało XIV edycjńę Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców. W kategorii chłopców, naszą szkołńę reprezentowali: Mateusz Rusek i Michał Dziadek, Tomasz Sitek i Piotr Piątek oraz Grzegorz Adamek i Julian Mozgawa. Ten dzień okazał sińę szczńęśliwy dla Mateusza RuskaMichała Dziadka, którzy w finale, po zacińętej walce pokonali reprezentantów ZSOMS. Oznacza to, że tytuł „najlepszej dwójki siatkarskiej chłopców w mieście,” po raz trzeci z rzńędu został zdobyty przez uczniów I LO, a także po raz trzeci przez Mateusza Ruska.
Serdecznie gratulujemy siatkarzom i życzymy dalszych sukcesów.

Obrazy newsów: siat_dwojki_09_2015.jpg 12 października CKZiU nr 1 w Raciborzu zorganizowało XIV edycjńę Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców. W kategorii chłopców, naszą szkołńę reprezentowali: Mateusz Rusek i Michał Dziadek, Tomasz Sitek i Piotr Piątek oraz Grzegorz Adamek i Julian Mozgawa. Ten dzień okazał sińę szczńęśliwy dla Mateusza Ruska i Michała Dziadka, którzy w finale, po zacińętej walce pokonali reprezentantów ZSOMS. Oznacza to, że tytuł „najlepszej dwójki siatkarskiej chłopców w mieście,” po raz trzeci z rzńędu został zdobyty przez uczniów I LO, a także po raz trzeci przez Mateusza Ruska.
Serdecznie gratulujemy siatkarzom i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałe dwie pary ukończyły zawody na poziomie grup eliminacyjnych. 

Wińęcej na:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/45544-dwojki-siatkarskie-zagraly-dzis-w-ckziu-nr-1–sprawdz–kto-wygral-.html

Obrazy newsów: siat_dwojki_09_2015_1.jpg

Obrazy newsów: siat_dwojki_09_2015_2.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: