Mam haka na raka: Odwaga nie boli

mhnr2_zaj.jpg

Uczennice klasy I BC wraz z opiekunem Panią Anną Strojny biorą udział w kolejnym etapie konkursu “Mam haka na raka”. W związku z tym wzińęły udział w spotkaniu z grupą wsparcia „Nadzieja” przy Polskim Komitecie Zwalczania Raka. Kolejnym zadaniem, z którym zmierzyli sińę Raciborscy Hakowicze było nagranie spotu radiowego oraz krótkiego filmu dokumentalnego.

Wińęcej informacji znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.

mhnr2_zaj.jpg
Uczennice klasy I BC wraz z opiekunem Panią Anną Strojny biorąudział w kolejnym etapie konkursu “Mam haka na raka”. W związku z tym wzińęły udział w spotkaniu z grupą wsparcia „Nadzieja”przy Polskim Komitecie Zwalczania Raka. Kolejnym zadaniem, z którym zmierzyli sińę Raciborscy Hakowicze było nagranie spotu radiowego oraz krótkiego filmu dokumentalnego.

W drugim etapie konkursu Raciborscy Hakowicze przeprowadzili kampanińę zachńęcającą do wykonania badań pozwalających wcześnie wykryæ nowotwór jelita grubego. Uczniom zależało na tym, aby w przekonywujący sposób uchwyciæ problem. Za pozwoleniem Rejonowego Szpitala w Raciborzu uczniowie nakrńęcili czńęśæ filmu w pracowni endoskopowej i innych pomieszczeniach szpitala. W spocie radiowym przedstawili najważniejsze informacje o objawach raka jelita grubego i o tym, jak wygląda badanie.

plakat-projekt-odwaga_nie_boli.jpg

Plakat kampanii “Odwaga nie boli! “

mhnr_gabinecie_endoskopii.jpg

W gabinecie Kolonoskopii z Panią doktor Bożeną Sienkiewicz
.

mhnr_grupa_nadzieja.jpg
Skład rozszerzony, na spotkaniu z grupą wsparcia „Nadzieja” przy Polskim Komitecie Zwalczania Raka koło Racibórz. Na zdjńęciu, z naszej grupy (od lewej): Ania Stadnik, Karolina Urbanek, Ola Stadnik, Agnieszka Wyleżoł, Amanda Pitrasz, Oliwia Głąbica, Ewa Stania, Ania Zwierzyna, Grzegorz Cieślik , Jńędrzej Zawojski.

mhnr_zespol.jpg

mhnr_warsztat_kreatywny.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: