Nagrodzeni przez Prezydenta Raciborza

Obrazy newsów: nagrodzeni.jpg Nagrodńę Prezydenta Miasta za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali we wrześniu tegoroczni absolwenci szkół podstawowych. Spośród nagrodzonych uczniów aż pińętnastu to nasi nowi koledzy, którzy rozpoczńęli naukńę w naszym gimnazjum. Cieszymy sińę, że w naszej szkole chcą pogłńębiaæ swoją wiedzńę i życzymy im dalszych sukcesów.
Obrazy newsów: nagrodzeni.jpg Nagrodńę Prezydenta Miasta za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali we wrześniu tegoroczni absolwenci szkół podstawowych. Spośród nagrodzonych uczniów aż pińętnastu to nasi nowi koledzy, którzy rozpoczńęli naukńę w naszym gimnazjum.Cieszymy sińę, że w naszej szkole chcą pogłńębiaæ swoją wiedzńę i życzymy im dalszych sukcesów.

 

Spośród nagrodzonych uczniów w naszym gimnazjum rozpoczńęli naukńę:
Julia Bulenda 
Emilia Dziewit
Michał Gaj
Łukasz Gawron 
Paweł Gruszka 
Magdalena Jaroniak 
Dominika Jasita 
Emilia Koszela 
Maria Krzemień 
Michał Nosal 
Paulina Otlik 
Michał Rńębisz 
Piotr Stuchly 
Aleksandre Waduła 
Aleksandra Wójcik 
Franciszek ¯urawiecki 

Obrazy newsów: nagrodzeni_wrzesien_2015.jpg
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: