CZŁOWIEK NATURA DZIEŁO

Obrazy newsów: czlowiek_naura_dzielo.jpg CZŁOWIEK_NATURA_DZIEŁO, to jubileuszowa wystawa fotografii, prezentująca efekty działalności Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON za granicą, tj. w Galerii Knihovny Petra Bezruce w Opawie. W wystawie trwającej do końca października uczestniczą również uczniowie naszego Liceum Plastycznego: Aleksandra Rybińska, Wojciech Chrubasik i Łukasz Lorenc oraz absolwentka Patrycja Piechula
Obrazy newsów: czlowiek_naura_dzielo.jpg CZŁOWIEK_NATURA_DZIEŁO, to jubileuszowa wystawa fotografii, prezentująca efekty działalności Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON za granicą tj. w Galerii Knihovny Petra Bezruce w Opawie. W wystawie trwającej do końca października uczestniczą również uczniowie naszego Liceum Plastycznego: Aleksandra RybińskaWojciech Chrubasik iŁukasz Lorenc oraz absolwentka Patrycja Piechula

Ci młodzi pasjonaci sztuki fotografowania, uczestnicząc od kilku lat w pracach FOTON-u otrzymali status członków Koła. Tym samym mają możliwośæ pogłńębiania swoich zainteresowań oraz zdobywania nowych doświadczeń z zakresu fotografii na szczeblu krajowym, jak również mińędzynarodowym.

dr Gabriela Habrom-Rokosz opiekun naukowy FOTON-u

Obrazy newsów: fotoagnieszka_gogolewska_foton_16.jpg

Obrazy newsów: fotoagnieszka_gogolewska_foton_28.jpg

Obrazy newsów: fotoagnieszka_gogolewska_foton_7.jpg

Obrazy newsów: fotoagnieszka_gogolewska_foton_9.jpg

Foto. Agnieszka Godlewska – FOTON

Obrazy newsów: fotopatrycja_piechula_foton.jpg

Foto. Patrycja Piechula – absolwentka LP

Obrazy newsów: fotoaleksandra_rybiska_foton.jpg

Foto. Aleksandra Rybińska kl. IV LP

Obrazy newsów: fotoukasz_lorenc_foton.jpg

Foto. Łukasz Lorenc kl. IV LP

Obrazy newsów: fotowojciech_chrubasik_foton.jpg

Foto. Wojciech Chrubasik kl. IV LP

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: