Nasz udział w akcji "Sprzątanie świata"

Obrazy newsów: sprzatanie_1_2015.jpg

Uczniowie naszej szkoły włączyli sińę dzisiaj aktywnie w  akcjńę „Sprzątanie świata” (Clean Up the World). Sprzątali teren wokół szkoły oraz okoliczne ulice i skwery. Była to już 22. edycja wielkiego sprzątania. Warto przypomnieæ, że w Polsce akcjńę w 1994 roku zainicjowała  Mira Stanisławska-Meysztowicz, założycielka Fundacji Nasza Ziemia.

Obrazy newsów: sprzatanie_1_2015.jpg Uczniowie naszej szkoły włączyli sińę dzisiaj aktywnie w  akcjńę „Sprzątanie świata” (Clean Up the World). Sprzątali teren wokół szkoły oraz okoliczne ulice i skwery. Była to już 22. edycja wielkiego sprzątania. Warto przypomnieæ, że w Polsce akcjńę w 1994 roku zainicjowała  Mira Stanisławska-Meysztowicz, założycielka Fundacji Nasza Ziemia.

Obrazy newsów: sprzatanie_2015_1.jpg

Obrazy newsów: sprzatanie_2015_2.jpg

Obrazy newsów: sprzatanie_2015_3.jpg

Obrazy newsów: sprzatanie_2015_6.jpg

Obrazy newsów: sprzatanie_2015_7.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: