śniadanie Mistrzów 2015

Obrazy newsów: sniadanie_mistrzow_2015.jpg

16 września 2015 r. w auli na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu śląskiego odbyło sińę „śniadanie Mistrzów” – spotkanie z najzdolniejszą młodzieżą województwa śląskiego, laureatami olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015. Na śniadanie to zostali zaproszeni również uczniowie naszej szkoły: Jacek Nitychoruk (laureat X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów), Sandra Mikołajec oraz Paulina Mucha (finalistki 38. Ogólnopolskiej Olimpiady z Jńęzyka   Niemieckiego). Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: sniadanie_mistrzow_2015.jpg

16 września 2015 r. w auli na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu śląskiego odbyło sińę „śniadanie Mistrzów” – spotkanie z najzdolniejszą młodzieżą województwa śląskiego, laureatami olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015. Na śniadanie to zostali zaproszeni również uczniowie naszej szkoły: Jacek Nitychoruk (laureat X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów), Sandra Mikołajec oraz Paulina Mucha (finalistki 38. Ogólnopolskiej Olimpiady z Jńęzyka   Niemieckiego). 

Na uroczystośæ zaproszonych zostało 32 laureatów oraz 102 finalistów krajowych olimpiad przedmiotowych, a także 61 dyrektorów szkół, z których pochodzą laureaci i finaliści. Goście otrzymali dyplomy, listy gratulacyjne oraz pamiątkowe medale. Spotkanie zakończyło wspólne uroczyste śniadanie.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom, tym, którzy pomagali im osiągnąæ sukces oraz Rodzicom. 

Archiwa
%d bloggers like this: