Sukces sportowy chłopców z I LO

Miło nam poinformowaæ, że w zmaganiach o Puchar śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015, chłopcy z I LO zajńęli 17. miejsce (na 91 szkół w rankingu). Tak wysoką pozycjńę w województwie śląskim zawdzińęczamy:

  • wicemistrzom Licealiady w siatkówce plażowej
  • trzeciej drużynie półfinału wojewódzkiego w koszykówce
  • czwartej drużynie półfinału wojewódzkiego w siatkówce.

Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom wyników sportowych i życzymy im dalszych sukcesów.

Miło nam poinformowaæ, że w zmaganiach o Puchar śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015, chłopcy z I LO zajńęli 17miejsce (na 91 szkół w rankingu). Tak wysoką pozycjńę w województwie śląskim zawdzińęczamy:

  • wicemistrzom Licealiady w siatkówce plażowej
  • trzeciej drużynie półfinału wojewódzkiego w koszykówce
  • czwartej drużynie półfinału wojewódzkiego w siatkówce.

Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom wyników sportowych i życzymy im dalszych sukcesów.


Każdego roku, uczniowie naszej szkoły biorą aktywny udział w zawodach sportowych organizowanych przez śląski Szkolny Związek Sportowy. Noszą one wspólną nazwńę: Licealiada Młodzieży Szkolnej Województwa śląskiego.

Szkoły, które zakwalifikowały sińę do półfinału lub finału wojewódzkiego w danej dyscyplinie sportowej, zdobywają punkty rankingowe. Im wyższe miejsce w województwie, tym wińększa ilośæ punktów. Od łącznej sumy uzyskanych punktów zależy miejsce szkoły w rywalizacji o Puchar śląskiego Kuratora Oświaty w danym roku szkolnym. Klasyfikacja prowadzona jest oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. 

Wyniki Wojewódzkiej Licealiady chłopców o Puchar śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015 można znaleźæ na stronie:

http://www.slaskiszs.republika.pl/tabele/licealiada_chlopcow_2014_2015.pdf

P.M.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: