Sukces uczniów klasy 3g2

Obrazy newsów: szymon_pielczyk.jpg

24.09 2015 roku odbył sińę, organizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekńę Publiczną w Raciborzu oraz Urząd Miasta Racibórz, konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi reprezentowali: Szymon Pielczyk, Patryk Trojański oraz Michał Zgrzendek z klasy 3g2. W kategorii szkół gimnazjalnych wywalczyli dla szkoły 2 miejsce. Jednocześnie Szymon Pielczyk zajął 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej uczniów szkół gimnazjalnych. Opiekunem uczniów była pani Jolanta Dńębińska-Banak. Gratulujemy!

Obrazy newsów: szymon_pielczyk.jpg 24.09 2015 roku odbył sińę, organizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekńę Publiczną w Raciborzu oraz Urząd Miasta Racibórz, konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym. Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi reprezentowali: Szymon PielczykPatryk Trojański oraz Michał Zgrzendek z klasy 3g2. W kategorii szkół gimnazjalnych wywalczyli dla szkoły 2 miejsce. JednocześnieSzymon Pielczyk zajął 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej uczniów szkół gimnazjalnych. Opiekunem uczniów była pani Jolanta Dńębińska-Banak. Gratulujemy!

Wińęcej informacji oraz zdjńęcia na stronie MiPBP w Raciborzu:

http://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/866-konkurs-wiedzy-o-ruchu-drogowym.html

Obrazy newsów: gim.jpg

Obrazy newsów: szymon.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: