Trójmiasto w październikowym słońcu

Obrazy newsów: wyc_2bc.jpg  W dniach 5 – 9 października klasa 2 CB uczestniczyła w wycieczce do Trójmiasta. Pomimo panującego chłodu, atmosfera była bardzo ciepła. “Wycieczka udana, Malbork podbity, sopockie łabńędzie nakarmione, sekcja na śledziu wykonana, Gdańsk naszym miastem! Wiele zawdzińęczamy naszym opiekunom, a szczególnie pani A. Bycinie, która była głównym organizatoremCool.” Krótka fotorelacja w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: wyc_2bc.jpg W dniach 5 – 9 października klasa 2 CB uczestniczyła w wycieczce do Trójmiasta. Pomimo panującego chłodu, atmosfera była bardzo ciepła. “Wycieczka udana, Malbork podbity, sopockie łabńędzie nakarmione, sekcja na śledziu wykonana, Gdańsk naszym miastem! Wiele zawdzińęczamy naszym opiekunom, a szczególnie pani A. Bycinie, która była głównym organizatoremCool.” 

Obrazy newsów: wyc_2cb_01.jpg

Widok po pokonaniu 409. schodów Foot in mouth (nasze liceum to pestka)

Obrazy newsów: wyc_2cb_02.jpg

Koce z Ikei najlepsze na rejs statkiem

Obrazy newsów: wyc_2cb_03.jpg

Szefowe klasy za sterem

Obrazy newsów: wyc_2cb_04.jpg

Nasze “anioły stróże”

Obrazy newsów: wyc_2cb_05.jpg

Podbijamy świat (azymut: Westerplatte;-)

Obrazy newsów: wyc_2cb_06.jpg

Za chwilńę potniemy tego śledzika

Obrazy newsów: wyc_2cb_07.jpg

Przyszli chirurdzy w akcji

Obrazy newsów: wyc_2cb_08.jpg

“Mokra sala”, czyli ryby do głaskania

Obrazy newsów: wyc_2cb_09.jpg

Morskie syreny w Sopocie

Obrazy newsów: wyc_2cb_10.jpg

Hardkorowy mors (3oC)

Obrazy newsów: wyc_2cb_11.jpg

Sopockie klimaty

Obrazy newsów: wyc_2cb_12.jpg

Noc duchów

Obrazy newsów: wyc_2cb_13.jpg

Och, Romeo! Gdzie jesteś?

Obrazy newsów: wyc_2cb_14.jpg

Przygotowania do półmetku trwają nawet w MalborkuKiss

Obrazy newsów: wyc_2cb_15.jpg

Powalające podobieństwo

Obrazy newsów: wyc_2cb_16.jpg

Klasowe głowy debatują (gdzie by sińę tu zdrzemnąæ)

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: