Uczniowie LP na FAF'2015

Obrazy newsów: faf2015.jpg Uczniowie Liceum Plastycznego w ostatni weekend mieli okazjńę uczestniczyæ w światowej rangi imprezie kulturalno-artystycznej FOTO ART FESTIVAL’ 2015, którą zorganizowano w dniach 16-30 października 2015 w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej. Podczas maratonu autorskiego młodzi pasjonaci fotografii spotkali sińę z wybitnymi fotografikami ze świata i zapoznali z ich dorobkiem artystycznym. 
Obrazy newsów: faf2015.jpg Uczniowie Liceum Plastycznego w ostatni weekend mieli okazjńę uczestniczyæ w światowej rangi imprezie kulturalno-artystycznejFOTO ART FESTIVAL’ 2015, którą zorganizowano w dniach 16-30 października 2015 w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej. Podczas maratonu autorskiego młodzi pasjonaci fotografii spotkali sińę z wybitnymi fotografikami ze świata i zapoznali z ich dorobkiem artystycznym. 

Zwiedzając liczne wystawy indywidualne w galeriach i muzeach, uczniowie poznali nie tylko bogate spektrum tematyczne, ale również z różnorodne technologie stosowane współcześnie w fotografii i filmie. Te wyjątkowo cenne doświadczenia przełożą sińę z pewnością na podniesienie poziomu wiedzy i umiejńętności z zakresu fotografii.

Zobacz też: Mocna grupa z Raciborza na FotoArtFestivalu 2015 w Bielsku

Obrazy newsów: faf_2015_fotogabriela_habrom-rokosz_01.jpg


 

Archiwa
%d bloggers like this: