Wirtualna galeria prac uczniów klasy 3 LSP

Jak zwykle koniec roku szkolnego skłania do podsumowań. Zapraszamy do obejrzenia WIRTUALNEJ GALERII, w której można podziwiać prace rysunkowe i malarskie uczniów klasy 3 LPp powstałe w roku szkolnym 2021/22.

By poczuć twórczą atmosferę panującą na zajęciach, prezentację rozpoczyna fotorelacja z pracowni i plenerów artystycznych. Zestaw prac składających się na ekspozycję odzwierciedla tematy poruszane na lekcjach i plenerach. Dominują tu prace studyjne – studium postaci i martwej natury, ale nie brakuje prac odwołujących się do wyobraźni i indywidualnych pomysłów uczniów – surrealizm, abstrakcja.

W prezentacji znajdują się również prace z plenerów – w Zaczarowanym Ogrodzie w Arboretum Bramy Morawskiej oraz w ruinach zamku w Tworkowie.

Zaprezentowane dzieła zostały wykonane w różnych technikach rysunkowych (ołówek, węgiel, sepia) i malarskich (akwarela, akryl, pastel, tusz) oraz łączonych (wydrapywanka) i opartych na eksperymencie plastycznym (kolaż, malarski).

Uczniom gratulujemy i dziękujemy za wytężoną pracę w ciągu całego roku!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: