Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Obrazy newsów: przewodniczaca_2015.jpg

Ostatnie dni w naszej szkole obfitowały w moc emocji, związanych z wyborem nowego przewodniczącego SU oraz związanymi z tym wyborami,  debatami. Komisja wyborcza zadbała, by wybory przeprowadziæ zgodnie z obowiązującymi procedurami, skrupulatnie przeliczyła wszystkie głosy, dbając o to, by zagłosowaæ mogli również uczniowie, wyjeżdżający w dniu II  tury wyborów, na wycieczkńę.  Nową przewodniczącą została Agnieszka Pośpiech, a zastńępcą Szymon Tiebler.

Obrazy newsów: przewodniczaca_2015.jpg Ostatnie dni w naszej szkole obfitowały w moc emocji, związanych z wyborem nowego przewodniczącego SU oraz związanymi z tym wyborami,  debatami. Komisja wyborcza zadbała, by wybory przeprowadziæ zgodnie z obowiązującymi procedurami, skrupulatnie przeliczyła wszystkie głosy, dbając o to, by zagłosowaæ mogli również uczniowie, wyjeżdżający w dniu II  tury wyborów, na wycieczkńę.  Nową przewodniczącą została Agnieszka Pośpiech, a zastńępcą Szymon Tiebler.

Obrazy newsów: komisja_wyb_2015.jpg

Komisja wyborcza miała wiele pracy ze wzglńędu na dwie tury wyborów.

Obrazy newsów: wybory_su_2015.jpg

Na przewodniczącego SU kandydowały 4 osoby (od lewej): Szymon Tiebler klasa 1BM, Agnieszka Pośpiech klasa 1MG, Rafał Krupa klasa 2g2 i Antoni Belik klasa 1g1. Druga tura roztrzynńęła wynik pomińędzy Szymonem i Agnieszką na korzyśæ tej dugiej.

Nowej przewodniczącej i całemu SU życzymy twórczej i skutecznej działalności na rzecz uczniów i szkoły. 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Archiwa
%d bloggers like this: