Wyjazd do Krzyżowej

Obrazy newsów: krzyzowa_2016.jpg

Tuż przed wakacjami, w dniach 20 – 23 czerwca 2016 r. uczniowie klasy 3g2 brali udział w warsztatch mających na celu odnalezienie tożsamości. Zajńęcia odbywały sińę w Mińędzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej, wsi położonej w województwie dolnośląskim blisko świdnicy.

Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: krzyzowa_2016.jpg Tuż przed wakacjami, w dniach 20 – 23 czerwca 2016 r. uczniowie klasy 3g2 brali udział w warsztatch mających na celu odnalezienie tożsamości. Zajńęcia odbywały sińę w Mińędzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej, wsi położonej w województwie dolnośląskim blisko świdnicy.

Pierwszego dnia odbyły sińę zajńęcia związane z rodziną oraz miejscem zamieszkania uczestników. Drugi dzień rozwijał kreatywnośæ. Uczniowie projektowali materiałowe torby, które odzwierciedlały ich osobowośæ oraz tworzyli obrazy za pomocą wosku. Po południu podzieleni na kilkuosobowe grupy gotowali tradycyjne potrawy. Dzień zakończył sińę wspólną kolacją i degustacją przygotowanych dań.
Kolejny dzień skupiał sińę na kulturze, czyli zajńęciach o muzyce, poezji oraz historii rodzin. Wieczorem uczniowie przy ognisku prezentowali przygotowane wcześniej wiersze i piosenki.
Ostatniego dnia nastąpiło podsumowanie całego wyjazdu przez animatorów. Dzińęki nim zajńęcia nabrały niesamowitego charakteru, a uczniowie wraz z opiekunami spńędzili miło czas.

Relacja w jńęzyku niemieckim.

Zdjńęcia na szkolnym Facebooku.

Archiwa
%d bloggers like this: