Wystawa Oliwii Szymkiewicz

11 maja br. o godz. 16:00 w Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Kasprowicza 12 otwarto kolejną wystawńę fotografii na której można podziwiaæ kreatywną twórczośæ OLIWII SZYMKIEWICZ, uczennicy klasy I Liceum Plastycznego. Dziennikarskie “zacińęcie” autorki pozwoliło jej po raz drugi w tym roku przedstawiæ efekty wyjątkowych zdolności obserwacji oraz świadomego stosowania medium fotografii w swojej twórczości. Zapraszamy do zwiedzania wystawy, która potrwa do końca maja. Czytaj wińęcej w rozwinińęciu newsa.
11 maja br. o godz. 16:00 w Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Kasprowicza 12 otwarto kolejną wystawńę fotografii na której można podziwiaæ kreatywną twórczośæ OLIWII SZYMKIEWICZ, uczennicy klasy I Liceum Plastycznego. Dziennikarskie “zacińęcie” autorki pozwoliło jej po raz drugi w tym roku przedstawiæ efekty wyjątkowych zdolności obserwacji oraz świadomego stosowania medium fotografii w swojej twórczości. Zapraszamy do zwiedzania wystawy, która potrwa do końca maja. 

Biogram Oliwii

Komentarz do wystawy

Powyżej tytułowa fotografia wystawyArchiwa
%d bloggers like this: