Wystawa podyplomowa FOTO KONFRONTACJE

Obrazy newsów: konfrontacje.png Galeria GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12 zaprasza na wystawńę podyplomową FOTO_KONFRONTACJE oraz spotkanie autorskie tegorocznych absolwentów Liceum Plastycznego w dniu 15 września br. o godz. 16:00. Wystawa w której uczestniczą: Aleksandra Rybińska, Jolanta Lamla, Katarzyna Sobol, Agnieszka Kwaśnica, Agnieszka Widenka, Klaudia Koredek i Wojciech Chrubasik potrwa do końca września.
Obrazy newsów: konfrontacje.png Galeria GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12 zaprasza nawystawńę podyplomową FOTO_KONFRONTACJE oraz spotkanie autorskie tegorocznych absolwentów Liceum Plastycznego w dniu 15 września br. o godz. 16:00. Wystawa w której uczestniczą:Aleksandra RybińskaJolanta LamlaKatarzyna Sobol,Agnieszka KwaśnicaAgnieszka WidenkaKlaudia Koredek iWojciech Chrubasik potrwa do końca września.

Obrazy newsów: 0_fotoklaudia_kordek.jpg

foto. Klaudia Kordek

Obrazy newsów: 1_fotokatarzyna_sobol.jpg

foto. Katarzyna Sobol

Obrazy newsów: 3_fotoagnieszka_widenka.jpg

foto. Agnieszka Widenka

Obrazy newsów: 4_fotoagnieszka_kwanica.jpg

foto. Agnieszka Kwaśnica

Obrazy newsów: 5_fotojolanta_lamla.jpg

foto. Jolanta Lamla

Obrazy newsów: 6_fotowojciech_chrubasik.jpg

foto. Wojciech Chrubasik

Archiwa
%d bloggers like this: