Kiermasz ozdób świątecznych ze wsparciem dla Samorządu Uczniowskiego

Ostatnie konsultacje dla rodziców w 2023 r. w naszej szkole odbyły się pod znakiem śniegu i… dekoracji świątecznych.

Wraz z ogromną pomocą wychowawców klas, nasi uczniowie przygotowywali ozdoby nawiązujące klimatem do Świąt Bożego Narodzenia, które później wolontariusze z klas sprzedawali w trakcie konsultacji.

Zainteresowanie kiermaszem przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów. Dekoracje rozchodziły się od razu i w dodatku zrobiły wrażenie również na nauczycielach;) Niektórzy z nich skusili się nawet na zakup!
Całość zebranych w ten sposób pieniędzy pomoże Samorządowi Uczniowskiemu w realizowaniu następnych zadań przewidzianych na ten rok szkolny i finansowaniu nadchodzących akcji.

Dziękujemy zarówno uczniom za przygotowanie dekoracji, nauczycielom za pomoc w koordynowaniu akcji i jej wsparcie, rodzicom i opiekunom uczniów za zainteresowanie oraz (a nawet przede wszystkim) opiekunowi Samorządu Uczniowskiego ZSO1, którym jest p. Katarzyna Koczy.

Julia Piechocka 3LSP
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: