Klasa 1m odkrywa kulisy telewizji w ANS Racibórz

Uczniowie klasy 1m mieli okazję odwiedzić studio telewizyjne w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu. W trakcie wizyty, dzięki uprzejmości rektora uczelni, Pawła Strózika, poznali tajniki pracy w telewizji, w tym procesy związane z produkcją programów, obsługą sprzętu oraz montażem. Uczniowie mieli także możliwość spróbowania swoich sił przed kamerą, co dostarczyło im wiele emocji i radości. To inspirujące doświadczenie z pewnością wzbogaciło ich wiedzę na temat mediów i może otworzyło nowe perspektywy zawodowe. Zainspirowani wizytą, uczniowie będą starali się realizować własne projekty w studiu, wykorzystując nabyte umiejętności oraz zdobyte doświadczenie. Wizyta ta nie tylko poszerzyła ich horyzonty, ale również zainicjowała zainteresowanie światem mediów i produkcji telewizyjnej.

A. Gałeczka
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: