Plener malarsko – fotograficzny

tmzr_afisz_plener_zaj.jpg

Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej, Liceum Plastyczne ZSO nr 1 w Raciborzu oraz Studenckie Koło Naukowe Fotografii Artystycznej „FOTON” zapraszają 10 maja 2013 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 do udziału w plenerze malarsko – fotograficznym „Przebudzenie – barwy światła”.

Plakat znajduje sińę w rozwinińęciu newsa.

tmzr_afisz_plener_zaj.jpg

Towarzystwo Miłośników Ziemi Raciborskiej, Liceum Plastyczne ZSO nr 1 w Raciborzu oraz Studenckie Koło Naukowe Fotografii Artystycznej „FOTON” zapraszają 10 maja 2013 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 do udziału w plenerze malarsko – fotograficznym „Przebudzenie – barwy światła”.

Plakat znajduje sińę w rozwinińęciu newsa.

tmzr_afisz_plener_.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: