Tradycji stało sińę zadośæ

Obrazy newsów: koszykarze_gru_2015_news.jpg

Przed kilku laty w ZSO nr 1 zrodziła sińę nowa tradycja. Jest nią coroczne spotkanie koszykarzy. Obecni uczniowie I LO podejmują swoich starszych kolegów, którzy wcześniej reprezentowali szkołńę na zawodach powiatowych i wojewódzkich. Poza walorem sportowym, spotkanie stanowi świetną okazjńę do odświeżenia przyjaźni i wymiany doświadczeń, bowiem niektórzy absolwenci dalej uprawiają koszykówkńę na poziomie 3-ligowym lub uczelnianym. Wyniki ostatniego spotkania w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: koszykarze_gru_2015_news.jpg Przed kilku laty w ZSO nr 1 zrodziła sińę nowa tradycja. Jest niącoroczne spotkanie koszykarzy. Obecni uczniowie I LO podejmują swoich starszych kolegów, którzy wcześniej reprezentowali szkołńę na zawodach powiatowych i wojewódzkich. Poza walorem sportowym, spotkanie stanowi świetną okazjńę do odświeżenia przyjaźni i wymiany doświadczeń, bowiem niektórzy absolwenci dalej uprawiają koszykówkńę na poziomie 3-ligowym lub uczelnianym. 

W tym roku aktualni uczniowie byli wspomagani przez trzech „świeżo upieczonych” absolwentów, ale podobnie jak w latach ubiegłych mecz wygrał zespół Absolwentów 82:72. Całe spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i na pewno znajdzie swoją kontynuacjńę w przyszłym roku.

Wszystkim byłym i obecnym reprezentantom naszej szkoły oraz ich kibicom życzymy wielu sukcesów nie tylko sportowych.

Szczńęśliwego Nowego Roku!

Obrazy newsów: koszykarze_gru_2015.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: