Głosujemy na najlepsze logo projektu Erasmus+ Woman can do it

Projekt “Woman can do it” zagościł w naszej szkole za sprawą partnerstwa ze szkołami w Turcji i Grecji we wrześniu tego roku w ramach programu Erasmus+. Przez ostatnie dwa tygodnie ponad 60 uczniów pracowało nad znakiem graficznym projektu. Zadanie niełatwe, bowiem jak połączyć siłę i piękno kobiety w harmonijną całość, nie pomijając barw każdego z krajów i symboli programu Erasmus?

Spośród prac uczniów naszej szkoły jury wybrało 4 projekty, które będą konkurować z projektami nadesłanymi z Turcji i Grecji. Oto nasi finaliści:

Emilia Nosal z klasy 1 LSP

Emilia Reichel z klasy 1BM

Natalia Szmel z klasy 2M

Kamila Pawula z klasy 2M

Od dziś do wtorku 7.11.2023 do godz. 20:00 możecie głosować na prace kolegów i koleżanek z naszej szkoły oraz szkół partnerskich na szkolnym FB

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłów, a za finalistów trzymamy kciuki!

Nastpęne