2. miejsca naszych siatkarek i siatkarzy

Obrazy newsów: siat_chl_25sty2016.jpg

W poniedziałek 25 stycznia siatkarskie drużyny żeńskie i mńęskie wzińęły udział w mińędzyszkolnych rozgrywkach w piłkńę siatkową, organizowanych w ramach Szkolnej Licealiady Młodzieży. W zawodach uczestniczyły reprezentacje wszystkich raciborskich szkół ponadgimnazjalnych. Obydwie drużyny zajńęły II miejsca, ustńępując za każdym razem ZSOMS. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: siat_chl_25sty2016.jpg W poniedziałek 25 stycznia siatkarskie drużyny żeńskie i mńęskiewzińęły udział w mińędzyszkolnych rozgrywkach w piłkńę siatkową, organizowanych w ramach Szkolnej Licealiady Młodzieży. W zawodach uczestniczyły reprezentacje wszystkich raciborskich szkół ponadgimnazjalnych. Obydwie drużyny zajńęły II miejsca, ustńępując za każdym razem ZSOMS.

Dziewczńęta uległy jedynie w tie- breaku zawodniczkom z ZSOMS. Naszą drużynńę reprezentowały:

Oliwia Miensopust kpt.,

Karolina Łobos,

Magda Wittek,

Julia Krużołek,

Natalia Niedzbała,

Kaja Kosel,

Monika Trafas,

Natalia Strzeduła,

Jagoda Kurpis.

Materiał video z zawodów przygotował Dominik Malcharczyk.