Ciekawy projekt

Obrazy newsów: ulozeni.jpeg Pińęcioro uczniów klasy I MJ naszego liceum bierze udział w olimpiadzie z przedsińębiorczości „Zwolnieni z teorii” tworząc projekt „Ułożeni w czasoprzestrzeni”. Mają na celu rozpropagowanie oraz nauczenie planowania dnia wśród młodzieży. Już niedługo na ich blogu bńędą pojawiaæ sińę wpisy o tym, jak rozplanowaæ swój dzień. Może warto wprowadziæ porządek w swoim życiu? Jeśli jesteście ciekawi ich postńępów, zachńęcamy do odwiedzenia ich fanpage na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: ulozeni.jpeg Pińęcioro uczniów klasy I MJ naszego liceum bierze udział w olimpiadzie z przedsińębiorczości „Zwolnieni z teorii” tworząc projekt „Ułożeni w czasoprzestrzeni”. Mają na celu rozpropagowanie oraz nauczenie planowania dnia wśród młodzieży. Już niedługo na ich blogu bńędą pojawiaæ sińę wpisy o tym jak rozplanowaæ swój dzień. Może warto wprowadziæ porządek w swoim życiu? Jeśli jesteście ciekawi ich postńępów, zachńęcamy do odwiedzenia ich fanpage na Facebooku, Instagramie czy Twitterze.

Jeśli macie wińęcej pytań do autorów projektu jest możliwośæ napisania do nich maila na adres [email protected]
Z tego co sińę dowiedzieliśmy, już niedługo bńędzie można napisaæ w sprawie własnego tygodniowego planu. Twórcy projektu są gotowi pomóc Wam zaplanowaæ swój grafik.

Logo projektuLaughing