Nasi siatkarze wicemistrzami powiatu

Obrazy newsów: siat_luty_2017.jpg

3  lutego, w „Arenie RaFaKo” rozegrano finały powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. Turniej rozgrywany był  systemem każdy z każdym. W pierwszy meczu siatkarze I LO pokonali ZSOMS 2:0. W drugim meczu po bardzo zacińętej walce nasi siatkarze ulegli drużynie Mechanik 2:1. Trzecie z rzńędu spotkanie, z Budowlanką reprezentanci naszej szkoły wygrali gładko 2 : 0.

Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła tytuł Wicemistrza Powiatu.

Obrazy newsów: siat_luty_2017.jpg

3  lutego, w „Arenie RaFaKo” rozegrano finały powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. Turniej rozgrywany był  systemem każdy z każdym. W pierwszy meczu siatkarze I LO pokonali ZSOMS 2:0. W drugim meczu po bardzo zacińętej walce nasi siatkarze ulegli drużynie Mechanik 2:1. Trzecie z rzńędu spotkanie, z Budowlanką reprezentanci naszej szkoły wygrali gładko 2 : 0.

Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła tytuł Wicemistrza Powiatu.

I LO reprezentowali:

Michał Dziadek, Tomasz Sitek, Grzegorz Adamek, Michał Thym, Piotr Piątek, Maciej Nowodworski, Wojciech Rybiński, Julian Mozgawa i Marek Kula.

Obrazy newsów: siat_luty.jpg

SERDECZNIE  GRATULUJEMY!