Promujemy czytelnictwo

Obrazy newsów: nprc_logo.jpg W ramach Narodowego Progamu Rozwoju Czytelnictwa w ZSO Nr 1 w Raciborzu, czyli w naszej szkole, od września 2016 roku zrealizowanych zostało wiele inicjatyw i projektów, konkursy i wystawa. Informowaliśmy o nich na bieżąco w aktualnościach oraz na FB. W rozwinięciu newsa kilka prezentacji wykonanych przez uczniów na święto Patrona i nie tylko.
Obrazy newsów: nprc_logo.jpg W ramach Narodowego Progamu Rozwoju Czytelnictwa w ZSO Nr 1 w Raciborzu, czyli w naszej szkole, od września 2016 roku zrealizowanych zostało wiele inicjatyw i projektów, konkursy i wystawa. Informowaliśmy o nich na bieżąco w aktualnościach oraz na FB. Poniżej kilka prezentacji wykonanych przez uczniów na święto Patrona i nie tylko.

Jan Kasprowicz w trzech odsłonach:

patron naszej szkoły
poeta związany z Raciborzem