Szczypiornistki zwycińężają!

wspolprac
Obrazy newsów: reczna_dz_luty_2017_news.jpg

20 lutego w sali sportowej „Budowlanki” odbyły sińę rozgrywki miejskie szkół ponadgimnazjalnych w piłce rńęcznej dziewcząt. Do rywalizaji przystąpiły reprezentacje z trzech szkół: ZSO Nr 1, ZSOMS i CKZiU Nr 1.
Reprezentacja szczypiornistek naszej szkoły powtórzyła sukces koszykarek z poprzedniego tygodnia i podobnie jak one, wywalczyły podczas turnieju I miejsce! Skład drużyny w rozwinińęciu newsa.

DZIEWCZÊTA Z ZSO NR 1 ZNOWU NAJLEPSZE!

Obrazy newsów: reczna_dz_luty_2017.jpg

Reprezentacja prowadzona przez Annńę Leśniak-Stńęc wystąpiła w składzie: Paulina Duda kpt., Nikolina Posmyk, Nicol Swandulla, Ewa Kuczera, Natalia Strzeduła, Sabina Cielanga, Zuzia Stńęc, Ania Władarz, Rozalia Biniasz, Ania Walaszek, Marlena Zemelka, Marlena Jureczko. Gratulujemy!