Targi Edukacyjne

targi_zaj.jpg

Wińęcej informacji znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.

targi_zaj.jpg W dniach 26-27 marca młodzież naszej szkoły brała udział w Targach Edukacyjnych, które w tym roku odbywały sińę na Zamku Piastowskim. Naszą szkołńę reprezentowali: Michalina Tomczak, Monika Staniszewska, Ada Mazur, Karolina Mosek, Ola Wiśniewska, Jakub Jendrysek, Sebastian Skrobek oraz Witek Wanat.

Podczas targów uczniowie gimnazjów mieli okazjńę, by zadaæ nam wiele pytań oraz zapoznaæ sińę z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2012/2013. Dużym zainteresowaniem cieszyły sińę klasy o kierunkach ścisłych oraz liceum plastyczne. Młodzież miała też okazjńę by uzupełniæ swoją wiedzńę na temat nowej podstawy programowej w szkołach ponadgimnazjalnych.

targi3.jpg

targi2.jpg