Walentynki 2017

14 lutego w naszej szkole odbył sińę Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego. Na scenie zaprezentowały sińę 4 niesamowite pary, które zatańczyły tańce standardowe – walca angielskiego i tango oraz latynoamerykańskie – cha-chńę i jive’a. Tańce te idealnie oddawały walentynkową atmosferńę miłości i radości. Podczas turnieju zaprezentowały sińę również formacje taneczne.

14 lutego w naszej szkole odbył sińę Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego. Na scenie zaprezentowały sińę 4 niesamowite pary, które zatańczyły tańce standardowe – walca angielskiego i tango oraz latynoamerykańskie – cha-chńę i jive’a. Tańce te idealnie oddawały walentynkową atmosferńę miłości i radości. Podczas turnieju zaprezentowały sińę również formacje taneczne.

Zmagania tancerzy na parkiecie oceniało jury w składzie: p. Marzena Kasprowicz, p. Bogdan Depta oraz uczennica klasy 3 MG – Anna Piątek. Oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Wiktoria Krumpietz i Szymon Musioł

II miejsce – Dominika Krumpietz i Dawid Bogdziewicz

III miejsce – Magdalena Helmich i Przemysław Kempe

IV miejsce – Emilia Wiśniowska i Paweł Wiśniowski

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy!

Turniej był też okazją to ogłoszenia wyników w konkursach walentynkowych. Za najlepszą kartkńę walentynkową nagrodńę odebrała Julia Isaiacz, a w konkursie facebookowym na walentynkowe życzenia zwycińężyła Olivia Lipiec.

Impreza została przygotowana przez uczniów klasy 1 BM pod czujnym okiem pań Anny Leśniak-Stńęc i Małgorzaty Sokołowskiej.

Zdjńęcia znajdziecie na szkolnym Facebooku.