Egzamin DELF

Obrazy newsów: delf_2016.jpg

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy IV LP, którzy w tym roku szkolnym przystąpili do egzaminu DELF uzyskali wynik pozytywny i  za parńę tygodni otrzymają certyfikat jńęzykowy wydawany przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: delf_2016.jpg Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy IV LP, którzy w tym roku szkolnym przystąpili do egzaminu DELF uzyskali wynik pozytywny i  za parńę tygodni otrzymają certyfikat jńęzykowy wydawany przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej

Posiadacze certyfikatu DELF mogą otrzymaæ dodatkowe punkty przy rekrutacji na wyższe uczelnie, podjąæ  pracńę w takich firmach jak: Auchan, Castorama, Michelin, Leroy Merlin czy w końcu mieæ ułatwiony start na studia w krajach francuskojńęzycznych, bądź programach wymiany studentów Erasmus.

Gratulujemy Oli Rybińskiej, Kasi Sobol i Wojtkowi Chrubasikowi zasłużonego sukcesu!