FOTOGRAFICZNE TALENTY Z RACIBORSKIEGO PLASTYKA

Po raz kolejny doceniono twórczość fotograficzną uczniów Liceum Plastycznego na ogólnopolskim forum.

Gratulujemy DOROCIE MACIASZEK, MARCIE TAMBOR, ANNIE KŁOS, KATARZYNIE SŁOWIAK PAULINIE SOICE, których prace fotograficzne zakwalifikowały się do finału XVIII OGÓLNOPOLSKIEJ WYSTAWY FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY BIAŁYSTOK 2017 pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Dnia 19.04.2017 r. Jury w składzie:

1. Bogusław Florian Skok – fotoreporter, dokumentalista, artysta fotografik, Prezes Okręgu Północno–Wschodniego ZPAF – przewodniczący Jury;

2. Agnieszka Pilecka – podróżniczka, fotoblogerka, autorka wielu esejów dokumentalnych;

3. Elwira Horosz – projektantka mody;

4. Jacek Forfa – sekretarz jury

po zapoznaniu się z nadesłanymi 2723 pracami  673 autorów ze 165 placówek w Polsce, przyznało nagrody i wyróżnienia oraz zakwalifikowało 214 zdjęć na wystawę pokonkursową.

NAGRODĘ „KODAK EXPRESS FOTO CENTRUM” Białystok przyznano Dorocie Maciaszek z Liceum Plastycznego w Raciborzu – za zdjęcie „Mamma mia”.

Ponadto fotografie:

Obrazy newsów: festiwal_bydgoszcz8.jpg

Anny Kłos (1)

Katarzyny Słowiak (2),

Pauliny Soiki (1),

Marty Tambor (3)

i Doroty Maciaszek (1)

będą prezentowane na wystawie pokonkursowej.

Gratulujemy autorkom prac oraz pani Gabrieli Habrom-Rokosz, która sprawuje opiekę nad młodymi adeptami fotografii.