Młodzi biznesmeni

W dniu 27.04.2017 r. odbył się finał konkursu “Młodzieżowego Lidera Biznesu” organizowanego przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach oraz Izbę Gospodarczą w Żorach. Spośród 318 uczestników konkursu do ścisłego finału przeszło aż dwóch naszych uczniów: Kacper Kordek z klasy 1 BM, który ostatecznie zajął VII miejsce oraz Paweł Plottek z klasy 2 AM, który zajął I miejsce i zdobył laur “Młodzieżowego Lidera Biznesu”. W nagrodę Paweł otrzymał miesięczny płatny staż w wybranej przez siebie firmie Katowickiej Strefy Ekonomicznej, wyjazd do Europarlamentu na zaproszenie prof. Jerzego Buzka oraz  stypendium na rok bezpłatnych studiów w GWSH w Katowicach.
Serdecznie gratulujemy sukcesu Pawłowi i Kacprowi oraz opiekunowi p. Małgorzacie Sokołowskiej.