Ślubowanie Pierwszoklasistów

Wprawdzie odbyło się ono w formie zdalnej i bez sztandaru, to jednak nic nie zmienia jego ważności… Pragniemy poinformować społeczność szkolną, że wszyscy uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali przyjęci w poczet licealistów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza i Liceum Sztuk Plastycznych. Tradycyjnie ślubowanie odbywało się w Dzień Edukacji Narodowej, czyli 14 października – w tym roku również tak miało być, jednak pandemia pokrzyżowała nasze plany. Dlatego w sposób zdalny nasi nowi uczniowie złożyli ślubowanie. Każdy otrzymał w pięknym opracowaniu graficznym tekst roty i złożył ślubowanie. Działanie zostało przeprowadzone przez platformę Classroom.

Drodzy Pierwszoklasiści! Serdecznie Wam gratulujemy. Życzymy wszelkiej pomyślności i sukcesów w nauce. Niech nasza szkoła będzie dla Was miejscem, w którym nie tylko zdobędziecie i pogłębicie wiedzę, ale także znajdziecie prawdziwe przyjaźnie, życzliwość i wsparcie!