Świąteczne spotkanie uczestników projektu z Saint Malo

18 grudnia br. miało miejsce spotkanie online uczniów i nauczycieli biorących udział w projekcie VIVAID realizowanym z francuską szkołą w Saint Malo w ramach programu Erasmus +.

Pierwszą część spotkania poświęcono konkursowi na logo naszego projektu.

Przez ostatnie dwa miesiące 10 zespołów polsko-francuskich pracowało nad koncepcją logo. W piątek zaprezentowaliśmy listę wszystkich prac i uruchomiliśmy głosowanie. Przypominamy, że głosy na wybrany projekt można oddać w mediach społecznościowych obu szkół do 15.01.2021 r.

Projekt, który otrzyma najwięcej like’ów pojawi się na wszystkich materiałach promocyjnych naszych działań.

Drugą część spotkania poświęciliśmy prezentacjom uczniów, którzy w języku angielskim opowiadali o sobie oraz zwyczajach i tradycjach zbliżających się świąt w obu krajach.