Wybory do Samorządu Uczniowskiego

7 października odbędą się w naszej szkole wybory do władz Samorządu Uczniowskiego.

Wybory odbędą się w formie online – formularz Google’a będzie dostępny tylko dla osób zalogowanych przez domenę szkolną @zso1raciborz.pl Link zostanie udostępniony w piątek na e-dzienniku.

Będzie również możliwość oddania głosu w sali informatycznej (sala 104 w łączniku). Przedstawiciele SU będą wchodzić do Was podczas lekcji, by przypomnieć o głosowaniu i by zabrać osoby chcące skorzystać ze szkolnego sprzętu do sali 104.

Prosimy, by osoby przebywające na wycieczce zagłosowały pomiędzy godziną 9:00 a 12:00.

Prezentacje kandydatów wkrótce pojawią się na stronie szkoły i w mediach społecznościowych ZSO nr 1, a wydrukowane plakaty znajdziecie na gazetce w łączniku (między salami 103 a 104).