‘DATE!’

24.02.2023r. o godzinie 15:30 działające od bieżącego roku szkolnego kółko teatralne pod opieką pań: Agnieszki Bedrunki-Ignac i Natalii Karcz przedstawiło swój pierwszy spektakl w języku angielskim. Akcja rozgrywa się w Walentynki, podczas których m.in. fanatyk filmów, terapeutka, wielbicielka kotów, rozwódka i uczuciowy Francuz starają się odnaleźć miłość. Na pół godziny scena auli zamieniła się w przytulną kawiarnię, w której spotkali się uczestnicy rozgrywek ‘speed dating’. Przy niemal pełnej widowni uczniowie klas: 1M, 1MD, 2B i 3J postawili swoje pierwsze kroki w aktorstwie… z pełnym sukcesem! Gratulujemy! Pomyślny przebieg występu z pewnością zmotywuje do pracy nad kolejnym spektaklem. Stay tuned!