Konkurs Samorządu Uczniowskiego na zdjęcie klasowe

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na zdjęcie klasowe. Konkurs ten jest częścią szkolnej akcji w ramach Światowego Dnia Zespołu Downa, który przypada 21 marca. Regulamin znajdziecie poniżej.

Nagrodą dla zwycięskiej klasy jest bon na pizzę (wartość 200 zł) ufundowany przez Radę Rodziców.

Oprócz oddania zadania konkursowego nie zapomnijcie, by 21 marca założyć skarpetki nie do pary – to gest solidarności z osobami z Zespołem Downa oraz z ich najbliższymi.

Wykażcie się kreatywnością, stwórzcie ciekawe zdjęcie i propagujcie akcję w swoich środowiskach!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA ZESPOŁU DOWNA

Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski ZSO nr 1 w Raciborzu.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie klasy ZSO nr 1 w Raciborzu.

Cele konkursu:

1. Integracja między uczniami;
  2. Wspólne obchody Światowego Dnia Zespołu Downa.

Przebieg konkursu:

1. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu kreatywnego zdjęcia klasowego,
  2. Prace muszą spełniać następujące warunki:
  • na zdjęciach powinien znaleźć się symbol Światowego Dnia Zespołu Downa – skarpetki nie do pary;
  • muszą być wykonane podczas trwania konkursu;
  • zabronione są wszelkiego rodzaju wulgaryzmy;
  • nie mogą obrażać cudzych uczuć i przekonań;
  • na zdjęciu muszą być widoczni wszyscy obecni w ten dzień uczniowie danej klasy.
  1. Każda klasa może przesłać tylko jedno zdjęcie;
  2. Przewodniczący zamieszczają zdjęcia na Classroomie (projekt w zakładce SU) do 18 marca;
  3. Czas trwania konkursu od 10.03.22 do18.03.22;
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21.03.22;
  5. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez powołaną Komisję Konkursową. Skład
  6. Komisji Konkursowej ustala Organizator w porozumieniu z Dyrekcją ZSO nr 1;
  7. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców i przyzna nagrodę za 1 miejsce (bon na pizzę w wysokości 200 zł) ufundowaną przez Radę Rodziców.