Lekkoatletyczna Olimpiada na stadionie PWSZ

W czwartek 10 października br. na stadionie PWSZ odbyły sińę zawody lekkoatletyczne, na których startowali uczniowie z 4 raciborskich szkół gimnazjalnych. Zawodnicy startowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych. Atmosfera i pogoda sprzyjały, wińęc pomimo silnej konkurencji nasi uczniowie pokazali, co potrafią i wywalczyli 6 medali oraz trzecie miejsca sztafet szwedzkich dziewcząt oraz chłopców. Opiekunem drużyny była pani Anna Leśniak-Stńęc. Dzińęki wspólnemu dopingowi nasi reprezentanci zdobyli miejsca na podium z  dobrymi wynikami.

Wyniki w dalszej czńęści newsa.

Obrazy newsów: la.jpg W czwartek 10 października na stadionie PWSZ odbyły sińę zawody lekkoatletyczne, na których startowali uczniowie z 4 szkół gimnazjalnych. Zawodnicy startowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych. Atmosfera i pogoda sprzyjały, wińęc pomimo silnej konkurencji nasi uczniowie pokazali, co potrafią i wywalczyli 6 medali oraz trzecie miejsca sztafet szwedzkich dziewcząt oraz chłopców. Opiekunem drużyny była pani Anna Leśniak-Stńęc. Dzińęki wspólnemu dopingowi nasi reprezentanci zdobyli miejsca na podium z  dobrymi wynikami: