Szlachetna Paczka w ZSO nr 1

Dobrą tradycją naszej szkoły jest udział w akcji Szlachetna Paczka. Jako społeczność szkolna (uczniowie, rodzice, nauczyciele) staramy się w ramach naszych możliwości sprostać zadaniu wsparcia wybranej osoby lub rodziny.

W tym roku wybraliśmy panią Jolantę, 71-letnią samotną emerytkę, która znajduje się w trudnej sytuacji materialnej. Charakterystykę p. Jolanty i opis potrzeb znajdziemy na stronach Szlachetnej Paczki.

POTRZEBY PANI JOLANTY

Zbiórka sprzętu, artykułów i produktów spożywczych potrwa do 8 grudnia. Wkrótce szczegóły przekażą Wam przewodniczący klas.

Gromadzimy sprzęty i artykuły pełnowartościowe, a produkty spożywcze powinny mieć długą datę przydatności do spożycia.

Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc. Jest nasz dużo, więc liczymy, że uda się sprostać zadaniu!